Fotowoltaika – prąd praktycznie za darmo

Fotowoltaika, to inna nazwa systemu, w którym panele fotowoltaiczne przekształcają promienie słoneczne na prąd. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownik generuje tańszy prąd, który z powodzeniem może wykorzystać do ogrzewania budynku i znajdującej się w nim wody.Jeśli mechanizm jest na tyle duży, że wytwarza ilość energii, której użytkownik nie jest w stanie wykorzystać, może ją zmagazynować lub sprzedać.

To, co istotne i powienien wiedzieć o tym każdy, kto zastanawia się nad systemem fotowoltaicznym – wraz z instalacją kupujemy darmowy prąd na wiele lat. Po instalacji systemu czerpiemy bowiem prąd z energii słonecznej, która jak wiadomo jest darmowa i nigdy się nie kończy.

Zalety pokazujące opłacalność inwestycji

Osoby, które zainwestowały w systemy zamieniające energię słoneczną na prąd, mogą wymienić wiele zalet wiążących się z tą decyzją. Nic dziwnego, żę zainteresowanie panelami wciąż rośnie. 25 lat darmowego prądu kusi każdego. Wielkość zainteresowania sprawiła, że koszt jednego panelu znacznie zmalał, dzięki czemu na dachu własnego domu można budować mikroelektrownie, które nie wymagają żadnych pozwoleń.

Z racji tego, iż Polska do 2020 roku w myśl Dyrektywy 2009/28/WE, musi zwiększyć udział Odnawialnych Źródeł Energii w produkcji prądu, warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem w swoim domu. Należy podkreślić, że każdy operator ma obowiązek podłączenia mini elektrowni słonecznej do sieci w domu, jeśli nie przekracza ona mocy przyłącza.

Ciekawostką, szczególnie ważną dla przyszłych inwestorów, jest fakt, iż na zbudowanie elektrowni słonecznej można uzyskać dofinansowanie, np. z programu Prosument.

Oferujemy produkt i pomoc na najwyższym poziomie

Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Fotowoltaika, którą proponujemy dotyczy całościowych instalacji. Nasza firma skupia się na pomocy Państwu od podjęcia decyzji o wykorzystaniu fotowoltaiki w domu do samego montażu i podłączenia.

Produkt, który możecie Państwo u nas zamówić, składa się z:

  • poszczególnych elementów instalacji, sprowadzanych o najlepszych producentów,
  • dostosowanie ceny do rozwiązania i odwrotnie,
  • korzystne warunki gwarancji,
  • pomoc i opiekę po zainstalowaniu systemu u Państwa w domu.

Fotowoltaika kreuje przyszłość każdego domu. Zastanów się, czy chcesz cieszyć się oszczędnościami oraz tym, że dbasz o środowisko naturalne. Jeśli tak – zgłoś się do nas, a my dobierzemy odpowiednią ofertę. Nasi pracownicy są gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Dbamy bowiem o to, aby każdy klient posiadał merytoryczną wiedzę na temat paneli fotowoltaicznych, zanim je kupi.