Usługi montażowe

Profesjonalny
MONTAŻ

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierów i instalatorów, którzy na przestrzeni lat budowali swoje doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, jest gwarancją poprawnie zamontowanej i sprawnej instalacji. Zaufaj profesjonalistom i zleć montaż paneli słonecznych czy turbin wiatrowych zespołowi ludzi, którzy z precyją i dbałością o szczegóły wykonają Twoją własną instalację.

Przez wszystkie lata naszej działalności zrealizowaliśmy projekty dla najbardziej wymagających klientów prywatnych, biznesowych oraz samorządów terytorialnych w Polsce i Europie. Dzięki zapewnieniu nieustannego rozwoju, szkoleniom, certyfikacjom, a także dbaniu o bezpieczeństwo pracowników udało nam się przyciągnąć do siebie najlepszych fachowców w branży.

Dokładny pomiar

Zbierzemy niezbędne dla naszych inżynierów dane i pomiary, którę pomogą w przygotowaniu optymalnych parametrów i lokalizacji dla Twojej instalacji.

Fotowoltaika na miarę potrzeb

Panele słoneczne instalujemy na wszystkich rodzajach dachów budynków (w tym także w bezinwazyjny sposób) oraz na gruncie.

Turbiny wiatrowe od A do Z

W przypadku instalacji turbin wiatrowych zapewniamy kompleksowy montaż uwzględniający wykonanie odpowiednich fundamentów pod maszt turbiny.

Bezpieczeństwo

Dysponujemy niezbędnymi systemami mocującymi i sprzętem, który zapewnia bezpieczeństwo zarówno naszym instalatorom jak i użytkownikom instalacji.

Testy i uruchomienie

Przeprowadzimy niezbędne testy i pomiary gwarantujące najwyższą sprawność i bezpieczeństwo użytkowników wykonanej instalacji.

Umów się na bezpłatną wycenę

Przeprowadzimy wywiad techniczny

Ustalimy Twoje zapotrzebowanie na prąd

Obliczymy Twoje koszta i zysk z instalacji

Pomożemy w organizacji finansowania

Zamów kontakt z naszym handlowcem

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegółową ofertę.

Partnerzy

W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone rozwiązania niezawodnych producentów.

Współpracując z nami jesteś objęty programem WiatroSolar24.

Oznacza to, że załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!