Usługi serwisowe

Niezawodny
SERWIS

Posiadamy certyfikowanych instalatorów, którzy poprzez nieustanny rozwój i udział w szkoleniach zapewniają niezawodne wsparcie z zakresu monitorowania i rozwiązywania ewentualnych problemów z Twoją instalacją. Bogate doświadczenie oraz na biężąco aktualizowana wiedza przez dział serwisowy WiatroSolar jest gwarancją profesjonalnej obsługi i wsparcia posprzedażowego.

Doskonale rozumiemy jak istotną rolę pełni niezawodność instalacji fotowoltaicznych czy elektrowni wiatrowych naszych Klientów. W związku z tym zapewniamy kompleksowy wachlarz usług serwisowych w okresie obowiązywania gwarancji, a także po jej wygaśnięciu. Ponadto wszędzie tam gdzie awaria systemu przekłada się na realne straty materialne – w szczególności przy dużych projektach – oferujemy możliwość zawarcia indywidualnych umów serwisowych dopasowanych na miarę potrzeb.

Serwis 24/7

W instalacjach wykorzystujemy osprzęt renomowanych światowych producentów, który charakteryzuje się wysoką żywotnością i bezawaryjnością. Jednakże w przypadku usterki zapewniamy całodobowe wsparcie, dzięki czemu możesz być pewien, że wszelkie zgłoszenia serwisowe będą rozwiązywane w trybie pilnym, tak abyś mógł cieszyć się nieprzerwaną i optymalnie wydajną pracą Twojej instalacji.

Certyfikowana kadra

Posiadamy własny dział szkoleń, który zapewnia wysokie kwalifikacje naszych inżynierów i instalatorów poprzez biężace szkolenia wewnętrzne jak również szkolenia i certyfikacje organizowane przez naszych partnerów - światowych liderów w branży odnawialnych źródeł energii.

10-letnia gwarancja całkowita

Dla wszystkich realizowanych przez nas instalacji zapewniamy 10-letnią gwarancję całkowitą, która obejmuje takie elementy jak: wszelkie wady i błędy produkcyjne paneli słonecznych i turbin wiatrowych, sprawność instalacji, falownik, systemy mocowania (montaż).

Zdalny monitoring instalacji

Dzięki dodatkowemu modułowi WiFi wykorzystywane przez nas falowniki umożliwiają monitorowanie pracy instalacji w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Na ekranie komputera lub smartfonu będziesz miał dostęp do danych technicznych czy kalkulacji zysków z wyprodukowanej energii.

Serwis pogwarancyjny

Świadczymy również usługi z zakresu napraw i przeglądów pogwarancyjnych instalacji fotowoltaicznych oraz turbin wiatrowych. Jesteśmy autoryzowanymi partnerami serwisowymi takich marek jak: Longi, ABB, Fronius, SolarEdge, Aleo, Afore, Corab, Huawei, Selfa, Dehn.

Przeglądy okresowe

Okresowe przeglądy i konserwacje instalacji są istotnym elementem jej sprawnego działania. W związku z tym zapewniamy kompleksowe usługi w tym zakresie na warunkach dopasowanych do potrzeb Klienta jak i rodzaju posiadanej elektrowni - fotowoltaicznej lub wiatrowej.

Umów się na bezpłatną wycenę

Przeprowadzimy wywiad techniczny

Ustalimy Twoje zapotrzebowanie na prąd

Obliczymy Twoje koszta i zysk z instalacji

Pomożemy w organizacji finansowania

Zamów kontakt z naszym handlowcem

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegółową ofertę.

Partnerzy

W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone rozwiązania niezawodnych producentów.

Współpracując z nami jesteś objęty programem WiatroSolar24.

Oznacza to, że załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!